  • M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
HAND MIXER M400ORAW
M400ORAW
2 Recenzije
BIH-2_godine_garancije_svijetla_2022
Dodano u Vašu korpu
Mikser · M400ORAW
74 25  KM
Dodano u Vašu korpu
  • Karakteristike
  • Tehničke karakteristike
  • Recenzije
  • Podrška
  • Srodni proizvodi
Karakteristike
Višenamjenska upotreba
Set metlica i kukica
Spori start-icon
Spori start
Za pranje u mašini za suđe-icon
Za pranje u mašini za suđe
Savršeno uredno rješenje
Jednostavno pranje
Dodaci i posuda se mogu lako i jednostavno oprati u mašini za pranje suđa
Tehničke karakteristike
Osnovne informacije
Grupa proizvoda
Mikser
Vrsta motora
Jednosmjerni motor za uštedu energije i dugotrajnu upotrebu
Učinkovitost
Snaga motora
400 W
Priključna snaga
400 W
Broj brzina
5
Upravljanje
Uključivanje
Gumb za uključivanje/isključivanje i rotirajući gumb za regulaciju
Pranje nastavaka u mašini za pranje posuđa za brzo i efikasno čišćenje
Da
Jednostavno čišćenje
Da
Sigurnost
Zaštita od pregrijavanja za sigurno djelovanje
Tehnički podaci
Dužina priključnog kabla
1050 mm
Širina
100 mm
Visina
300 mm
Dubina
200 mm
Širina proizvoda u ambalaži
210 mm
Visina proizvoda u ambalaži
248 mm
Dubina proizvoda u ambalaži
134 mm